Uncategorized

Kukës, ndihmuan kosovarin e arratisur, në pranga dy policët


Publikuar më:


Mësohet se të arrestuarit janë G.Shabanja në trupën e shërbimit në Qafë Morinë si dhe Musa Bisheva 532 vjeç banues në Tropojë. Dy të arrestuarit akuzohen për shpërdorim detyre.

Policët lejuan të arratisej një person në kërkim ndërkombëtarë. Sipas të dhënave zyrtare Xhevat Thaçi, i shpallur në kërkim mundi të largohet në drejtim të paditur, kjo falë ndihmës që i dhanë dy punonjësit e shërbimit në doganën e Qafë Morinës.

.

Comments
To Top