Uncategorized

Krimi i tmerrshëm në Veles: Babai përdhunon vajzën e mitur!


Publikuar më:


Banorët e Velesit të Maqedonisë janë të tronditur, sepse një qytetari i tyre e ka përdhunuar vajzën e tij të mitur.

Babai mostër ishte 40- vjeçar ndërsa, vajza ishte e moshës 14-vjeçare, nxënëse e shkollës fillore, transmeton lajmi.net.

Emri i përbindësh , i cili u arrestua nuk është publikuar.

Prokuroria Themelore Publike në Veles thonë se ndaj personit  po zbatohen procedura për vepër penale.

Ata shtuan se hetimi është duke u zhvilluar dhe se përbindëshit i është caktuar paraburgim 30-ditë. /lajmi.net/

 

.

Comments
To Top