Uncategorized

Kodrat e Liqenit, çifti nuk përmbahet në mes të ditës (Video +18)


Publikuar më:


Nuk mund të qëndrojmë shurdhë dhe memecë, jo nuk mund t’i mbyllim as sytë përpara këtyre pamjeve dhe veprimeve, edhe pse po ndodhin gjithnjë e më shpesh.

Një video skandaloze  ka ardhur  para pak minutash në redaksinë e Jetaoshqef.al. Pikërisht në Liqenin Artificial, në mes të Tiranës një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale, shkruan Jeta osht qef.

Ky skandal ka ndodhur ditën e shtunë, në mes të ditës. Ndërkohë që rreth e rrotull kishte familjarë e fëmijë, siç duket çifti i ri nuk e ka vrarë aspak mendjen, por ka vazhduar “punën” duke shfryrë të gjitha hormonet.

//

The post Kodrat e Liqenit, çifti nuk përmbahet në mes të ditës (Video +18) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top