Uncategorized

Kodra rrëfen bisedat me prindërit para publikimit të video-skandalit (Video)


Publikuar më:


Saimir Kodra

Ai tha se kishte dy javë që punohej mbi këtë material, pasi babai i fëmijës trokiti në derën e Klan për të denoncuar dhunës.

“Ai ishte i bindur në atë që dëshmonte dhe madje donte të hakmerrej. Arritëm ta bindim dhe ta dorëzojmë autoren para drejtësisë”, tha Saimir Kodra.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=yZTe9USRRP0?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Kodra rrëfen bisedat me prindërit para publikimit të video-skandalit (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top