Sport

Këta dy futbollistë i shpëtuan rrëzimit të aeroplanit (FOTO)


Publikuar më:


Dy prej të mbijetuarve nga rrëzimi i aeroplanit në Kolumbi janë futbollistë të skuadrës braziliane Chapecoense.

Portieri Follmann dhe mbrojtësi Alan Ruschel i kanë mbijetuar rrëzimit, raportojnë mediat e huaja, përcjell “Lajmi.net”.

Skuadra përbëhej nga një listë e gjatë prej 42 anëtarësh.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top