04,03,2024

Messi kishte udhëtuar me aeroplanin e rrëzuar në Kolumbi

Must Read

Lionel Messi duhet të ndihet me fat.

Ai ishte pjesë e ekipit të Argjentinës që më herët gjatë këtij muaji kishte udhëtuar me aeroplanin e rrëzuat sot në Kolumbi.

Madje, mediat spanjolle kanë publikuar një fotografi të Messit i shoqëruar nga Javier Mascherano, gjatë udhëtimit me aeroplanin që sot u rrëzua në Kolumbi, përcjell “Lajmi.net”.

Në të ishte skuadra Chapecoense nga Brazili.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për falsifikim të parasë në Ferizaj 

Me datën 28.02.2024, rreth orës 23:00 policia e stacionit në Ferizaj ka pranuar një informacion se në një lokal,...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img