Uncategorized

Kështu ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit (Video)


Publikuar më:


Grabitja në Rinas

 

Këto janë pamjet që tregojnë se si kanë hyrë në aeroport grabitësit, të cilët qetësisht kanë shkuar tek avioni dhe pasi kanë marrë një shumë të madhe parash janë larguar, duke djegur makinën.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=bMBQyH3ubAU?feature=oembed&w=640&h=360]

The post Kështu ndodhi grabitja në aeroportin e Rinasit (Video) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top