Uncategorized

Kapet sasi e madhe heroine në potin e Durrësit


Publikuar më:


5.5 kilogramë heroinë u kap në një furgon pasagjerësh tip Benz me targa AA 517 DD gjatë kontrollit në vijën e dytë.

Të arrestuarit janë Bledar Çapani 46 vjeç dhe Lorand Dhëmbi 49 vjeç, të dy nga Tirana.

Droga e sekuestruar do të trafikohej për në Itali, vlera e së cilës shkon në disa mijëra euro.

The post Kapet sasi e madhe heroine në potin e Durrësit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top