Uncategorized

Kapet polici shqiptar me 10 kg drogë


Publikuar më:


Kanabis, foto ilustrim

Oficeri i policisë ishte duke transportuar 10 kilogramë kanabis sativa në momentin që është arrestuar nga kolegët e tij.

Ai ka qenë duke udhëtuar me makinë në momentin kur është ndaluar nga oficerët e antidrogës si dhe agjentët e SHKB-së.

Operacioni policor është kryer në Shkodër, shkruan syri.net.

The post Kapet polici shqiptar me 10 kg drogë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top