Uncategorized

Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Vlorë (FOTO)


Publikuar më:


Peshkaqeni i kapur në Vlorë

Ai u ekspozua në plazhin e Radhimës dhe disa vizitorë e fotografuan duke shpërndarë më pas foto nga ky gjah i rrallë.

Me afrimin e sezonit veror dhe rritjen e temperaturave, peshkaqenët largohen nga bregu, por ky peshkaqen u kap shumë pranë./shekulli

0h8lvU7 SYaUQlR

The post Kapet një peshkaqen 3 metra i gjatë në Vlorë (FOTO) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top