Uncategorized

Kapet hajduti në një Qendër Tregtare në Tiranë me 37 karta të klonuara


Publikuar më:


 

Kujtim Saqe  u ndalua në një qendër tregtare në Tiranë. Në momentin e ndalimit iu gjetën 37 karta bankare të klonuara.

Saqe ka qenë arrestuar edhe më parë për prodhim dhe mbajtje të armëve luftarake./lapsi.al

The post Kapet hajduti në një Qendër Tregtare në Tiranë me 37 karta të klonuara appeared first on Lajminet.

Comments
To Top