Uncategorized

Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli


Publikuar më:


Lokali që ndodhi përleshja

Të gjithë janë akuzuar për tentativë vrasjeje.

Incidenti ka ndodhur mbrëmjen mes të shtunës dhe të dielës në Novara të Italisë.

Të arrestuarit janë shqiptari me inicialet E.L., menaxher i lokalit, i vëllai R. L., të dy banues në Novara, dhe kushëriri i tij, E.L., që shkonte herë pas here në Itali, raporton Panorama, përcjellë Klan Kosova.

The post Kapen 3 shqiptarët që masakruan polakun me shkop bejsbolli appeared first on Lajminet.

Comments
To Top