Sport

Juventusi kërkon tre futbollistë të PSG’së


Publikuar më:


ju

Juventus dëshiron tre futbollistë të PSG’së.

Skuadra e Juventusit po planifikon që të përforcohet gjatë verës së ardhshme me tre futbollistë të skuadrës franceze PSG.

Tuttosport shkruan se, Drejtori Sportivi i Juventusit, Fabio Paratici ishte në Paris të mërkurën për të përcjellë tre futbollistë të PSG’së, Edinson Cavani, Adrian Rabiot dhe Javier Pastore.

Comments
To Top