27,02,2024

Skuadra angleze 40 milionë euro për Vidalin

Must Read

vidal1

Chelsea planifikon të ofrojë 40 milionë euro për Arturo Vidal.

Trajneri i ri i Chelseat, Antonio Conte e dëshiron me çdo kusht mesfushorin e Bayern Munichut, Arturo Vidal, shkruan Gazzetta dello Sport.

Conte ka punuar edhe më herët me Vidalin gjatë kohës që ishte trajner i Juventusit dhe e dëshiron tashmë edhe në Chelsea.

Për të siguruar shërbimet e tij Chelsea do të ofrojë 40 milionë euro për përfaqësuesin kilian

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Sekuestrohen rreth 20 mijë euro mall i dyshuar si kontrabandë

Janë sekuestruar mallra me vlerë rreth 20 mijë euro brenda një automjeti, nga Njësia e TASK FORC-ës -Lindje, e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img