03,12,2023

Zyrtare: Fury i jep edhe një mundësi Klitschkos

Must Read

llitqka-780x439

Do të kemi edhe një takim të titanëve të boksit për tre tituj WBA, WBO dhe IBF.

Në kategorinë e peshave të rënda do të ballafaqohen sërish Tyson Fury dhe Wladimir Klitschko.

Kësaj radhe meçi do të zhvillohet në qytetin britanik të Mançesterit, përkatësisht planifikohet të mbahet në stadiumin legjendar të Old Traffordit, ndërsa do të mbahet më 9 korrik.

Kujtojmë se në muajin nëntor të vitit të kaluar të zhvilluar muaj më parë ka triumfuar britan

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img