Uncategorized

Jeta luksoze e pronares së kopshtit që rrihte fëmijën 3 vjeç (Foto)


Publikuar më:


Është gruaja që shihni në këto foto, me flokë të zeza, administratorja e cila më parë ka mbaruar shkollën e Gazetarisë dhe më parë ka punuar në një emision investigativ.

Vetëm pak momente pas publikimit të videos, njerëz të ndryshëm kanë hyrë në faqen në Facebook të kopshtit duke e sharë dhe mallkuar gruan që gjuante me sa fuqi të kishte një fëmijë të pambrojtur, që vetëm qante dhe nuk kishte mundësi të thoshte asgjë.

485145_495034287200064_1381451189_n

11067646_840370942666395_2127932339036165832_n

11143105_865272240176265_6130959240196559469_n

Anjeza Shabani

 

The post Jeta luksoze e pronares së kopshtit që rrihte fëmijën 3 vjeç (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top