Uncategorized

Janë hapur të gjitha aeroportet në Turqi


Publikuar më:


Në një deklaratë për media Ministria turke ka deklaruar se të gjitha aeroportet në Turqi janë ri-hapur dhe vazhdojnë të funksionojnë normalisht, transmeton lajmi.net.

Aty gjithashtu thuhet se qytetarët e Turqisë, si dhe shtetasit e huaj që janë në vendpushimet turke (Antalia, Mugla, Izmir …) ishin në situata të pakëndshme, por tani të vazhdojnë pushimet e tyre sepse nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

“Hotele dhe vendpushimet në Turqi të kryejnë shërbimet e tyre në nivelet të larta të profesionalizimit dhe të vazhdojnë pushimet e juaj”, thotë deklarata. /lajmi.net/

 

.

Comments
To Top