Uncategorized

Ja si maskohen snajperistët e ushtrisë shqiptare (Foto)


Publikuar më:


5

Në stërvitjen e titulluar “Brillant Jump 2016”, snajperistët siç duket nga fotografitë, kanë ushtruar gjuajtjen edhe maskimin, shkruan lajmi.net

Në foto shihen snajperisti dhe ndihmësi i tij të mbuluar me maska bari, për të mos u dalluar nga armiku. Madje në një foto ata qëndrojnë edhe në shi gjatë stërvitjes. /lajmi.net

1 2 3 4 5 6 7 8 9

The post Ja si maskohen snajperistët e ushtrisë shqiptare (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top