Lajme

Ja çfarë u diskutua në emisionin “Debat” në RTK


Publikuar më:


20160416000109147620

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi në emision Debat në RTK ka theksuar se disa kompani kanë filluar të eksportojnë mallra të tyre.
Në anën tjetër, analisti politik dhe njëri nga themeluesit e Gazetës Blic Astrit Gashi ka theksuar se, nuk janë punët mirë në qeverisje.
“Pse amerikanët kërkuan riformatizim të qeverisë? Sepse dështuan në qeverisje”, tha Gashi, raporton Gazeta Blic.
Sipas Gashit, për shkak të problemeve të shumta në qeverisje, por kërkohet një rifillim./ Gazeta Blic

Comments
To Top