13,04,2024

Sanchez, në listën e Ancelottit

Must Read

1-sanchez_6665

Trajneri i ardhshëm i Bayern Munich, Carlo Ancelotti e ka futur në listë sulmuesin e Arsenalit, Alexis Sanchez.

Tekniku gjerman tashmë është duke monitoruar disa lojtarë të cilët synon t’i ketë në ekip për sezonin e ardhshëm, transmeton KosovaPress.

Sipas mediave britanike, ish-trajneri i Real Madridi është i interesuar për kiliani, i cili është duke bërë një sezon të mirë me “Topçinjtë” e Londrës.

Ish-sulmuesi i Barcelonës në fund të këtij sezoni mund të largohet nga Arsenali, dhe thuhet se “Alianz Arena” mund të jetë destinacionin i tij i ardhshëm.

 

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Një muaj paraburgim ndaj V.A., i dyshuar për vrasjen e ish-gruas në Ferizaj

Ferizaj, 13 prill 2024 – Gjykata Themelore në Ferizaj – Departamenti i Krimeve të Rënda  ka aprovuar kërkesën e...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img