25,05,2024

Mustafa viziton sot fshatrat, Reçan e Lubinjë të Prizrenit

Must Read

isa_mustafa_foto_xhemail_sllovinja_5_555048230-640x380

Kryeministri Isa Mustafa viziton fshatin Reçanin të Prizrenit më ç’rast do të takohet më banorët e fshatit dhe po ashtu do të takohet me përfaqësues të fermerëve të mjedrës, biznesmenë, përfaqësues të fshatit dhe përfaqësues të OJQ-ve.

Mustafa bën një vizitë sot edhe në fshatin Ljubinjë ku do të takohet me banorët e fshatit.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img