Uncategorized

Italiani tenton ta vras një shqiptar, shpërndarës droge, por plagos të dashurën (Video)


Publikuar më:


Policia ka publikuar edhe videon e sulmit, ku duket italiani që i turret me një thike në dorë çiftit.

Fillimisht ai ka kërkuar të qëllojë shqiptarin, që njihej si shpërndarës droge në sheshin në Ragusa, por përfundon duke gjakosur e lënë pa ndenja përtokë të dashurën e tij. Hetimet e para tregojnë se autori është një nga klientët e shqiptarit dhe duket se kanë pasur një mosmarrëveshje parash mes tyre. Rumunia u dërgua në spital për mjekim, kurse policia po vijon hetimet.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=emHom3DkHV0?feature=oembed&w=640&h=360]

.

Comments
To Top