Sport

Humbja e Kosovës, ky është reagimi i medieve serbe (FOTO)


Publikuar më:


Kosova u mund 3:0 nga Ukraina në ndeshjen e xhiros së tretë kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Mediet në Serbi, vazhdojnë të mos raportojnë drejt kur është në pyetje Përfaqësuesja e Kosovës.

Është ‘Kurir’ që vë në thonjëza emrin e Kosovës, duke iu referuar të ashtuquajturit, përcjell Lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top