28,09,2023

Sulmuesi i Kosovës: Të mos bëhemi si San Marino

Must Read

Muriqi tha se ekipi duhet të ketë ngritje dhe të mos mësohet që të pranojë gola kaq shumë.

“Ne ishim të pa fat. Kishim momentet tona të mira. Qëlluam shtyllën kur ishte 1-0 dhe më pas pranuam gol. Nuk na deshti”.

“Duhet që të përmirësohemi. Duhet që të mos mësohemi që të pranojmë gola kaq shumë, që të bëhemi kombëtare e stilit të San Marinos. Ne kemi kualitete dhe duhet të përmirësohemi”, u shpreh Murriqi.

Për Muriqin ishte kjo paraqitja e parë në fanellën e përfaqësueses së Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Rektori Bajraktari mori pjesë në Konferencën e 7-të shkencore të Ballkanit Perëndimor në kuadër të Procesit të Berlinit

Rektori i Universitetit të Shkencave të Aplikuara në Ferizaj (UShAF), Prof. Dr. Agron Bajraktari, njëherit edhe kryesues i Konferencës...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img