21,02,2024

Goli i parë i Ukrainës dhe festa e çmendur e Shevchenkos (FOTO)

Must Read

Skuadra e drejtuar nga Andriy Shevchenko që në këtë ndeshje ishte në cilësinë e vendasit, vuajti 30 minuta për të gjetur golin e parë ndaj Kosovës, të cilën e dominonte deri në ato momente.

E golit të parë dhe të zhbllokimit të ndeshjes, i është gëzuar jashtë mase Andriy Shevchenko, i cili pas ndeshjes vlerësoi lartë ekipin e Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img