Uncategorized

Humbë jetën një 6-vjeçar në Kumanovë


Publikuar më:


Policia, vend krimi

Në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipe policore dhe ato të ndihmës së shpejtë, të cilët kanë konstatuar se fëmija ka pasur lëndime në kokë.

Ekipi i SPB-së të Kumanovës dhe Prokuroria publike janë duke kryer hetimet për të vërtetuar shkaqet e këtij aksidenti.

The post Humbë jetën një 6-vjeçar në Kumanovë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top