Uncategorized

Han: Urgjent të implementohet Marrëveshja e Përzhinës


Publikuar më:


Johannes Hahn

Han iu ka bërë thirrje liderëve që urgjentisht të kthehen në bisedime dhe ta implementojë Marrëveshjen e Përzhinos./Alsat

The post Han: Urgjent të implementohet Marrëveshja e Përzhinës appeared first on Lajminet.

Comments
To Top