Lajme

Hajnat vrasin rojën në Konjuh të Lipjanit


Publikuar më:


Një person është vrarë në fshatin Konjuh të Komunës së Lipjanit, përderisa ishte duke punuar roje nate në një firmë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë përderisa i ndjeri H.V, rreth 60 vjeç, ishte duke punuar roje në kompaninë “Copron”.

Gazeta Express ka mësuar se i ndjeri është qëlluar me armë nga disa hajdutë, të cilët kishin hyrë pas mesnatës në kompaninë ku ai po bënte roje.

Policia dhe ekipet e mjekësisë ligjore tashmë janë në vendin e ngjarjes duke e bërë ekspertizën.

Comments
To Top