Uncategorized

Grushte e gjak gjatë mbledhjes


Publikuar më:


Në përleshje u përfshinë disa banorë dhe mësohet se mes tyre ka pasur edhe persona të gjakosur. Policia në të parin reagim zyrtar, nuk ka bërë asnjë lidhje mes sherrit të dhunshëm dhe mbledhjes së Keshillit Bashkiak.

Policia njofton zyrtarisht në një informacion paraprak se rreth orës 12:00 pranë bashkië janë zënë për motive të dobëta 2 persona. “Në konflikt janë përfshirë shtetasit A.N, banues në Tiranë dhe J.Dh, banues në Himarë”­ njofton policia.

The post Grushte e gjak gjatë mbledhjes appeared first on Lajminet.

Comments
To Top