Uncategorized

Greqi, arrestohet shqiptari i dënuar me 5 vjet burg


Publikuar më:


Arrestim / foto ilustruese

Ndaj shqiptarit kishte një urdhër që ndalonte hyrjen në zonën Shengen si dhe një urdhër arresti nga Gjykata e Athinës.

Shqiptari është dënuar në mungesë me 5 vite burg për vjedhje të përsëritura, falsifikim dhe rezistencë. 26-vjeçari u dërgua pranë prokurorit të Janinës, citon “Ora” mediat greke.

The post Greqi, arrestohet shqiptari i dënuar me 5 vjet burg appeared first on Lajminet.

Comments
To Top