Uncategorized

Grabitja në Rinas, lihen në burg 5 të arrestuarit


Publikuar më:


Aeroporti i Rinasit

Me vendimin e marrë sot, punonjësit e ICTS Arben Karafili, Bledar Blloshi, Kujtim Picari, Fadil Jonuzaj si dhe kryetarin e degës Teknike të Aeroportit, Vangjel Nikolla.

Masat u dhanë mesditën e sotme nga gjyqtarja Nazmije Pengili, pasi më herët gjyqtarja Enkelejda Hoxha dha dorëheqjen për shkak të konfliktit të interesit që kish me avokatin mbrojtës Fatmir Brraka.

.

Comments
To Top