Uncategorized

Grabitën 15 varëse floriri, shpallen në kërkim tre persona


Publikuar më:


Ilustrim

Ka qenë vetë pronari i argjendarisë që ka dorëzuar në polici pamjet e kamerave të sigurisë. Në to shihen lëvizjet e dyshimta të tre shtetasve që hynë në argjendari si klientë dhe vodhën 15 varëse.

Uniformat blu po punojnë për identifikimin e autorëve të cilët akuzohen për vjedhje, parashikuar nga Neni 134 i Kodit Penal./shekulli

 

 

The post Grabitën 15 varëse floriri, shpallen në kërkim tre persona appeared first on Lajminet.

Comments
To Top