Sport

Goli i javës shënohet në Skoci (Video)


Publikuar më:


goal-2

Gjysmëfinalja në mes të Rangers dhe Celtic në Kupën e Skocisë ishte drithëruese.

Rangers e fitoi këtë takim pas penalltive, ndërsa goli i ndeshjes u shënua nga Barry McKay i Rangers.

Shikoni super gjuajtjen më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top