30,05,2024

Rrëshqet Leicesteri, vetëm 1 pikë ndaj West Hamit (Video)

Must Read

leicester

Leicesteri nuk ka  ia doli të marrë më shumë se një pikë në shtëpi ndaj West Ham, dhe atë në sekondat e fundit të takimit. Vardy fillimisht shënoi për Leicesterin, para se të ndëshkohej me të kuq pas një simulimi. West Ham më pas përmbysi gjithçka, para se Leicester të shënonte për 2-2 në fundin e ndeshjes.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img