13,06,2024

Leicester – West Ham, e pabesueshme kjo çfarë i ndodhi Vardyt (Video)

Must Read

vardy1

Jamie Vardy është ndëshkuar me karton të kuq në takimin Leicester – West Ham.

Sulmuesi i Leicester Cityt u ndëshkua me të kuq pas një simulimi, duke marrë kështu kartonin e tij të dytë të verdhë në këtë takim.

Shikoni videon. /Gazeta Blic/

https://www.youtube.com/watch?v=PjL40a6HpNM

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Në 25 vjetorin e çlirimit të Ferizajt mbahet ekspozita me fotografi “Gratë në rrugën e lirisë”

Gratë dhe vajzat e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, trimëreshat, heroinat e luftës për liri, gratë e lirisë - në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img