Sport

Gol i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë, në stilin e Cristiano Ronaldos (Video)


Publikuar më:


Screen-Shot-2016-04-04-at-11.14.13

Në Norvegji është shënuar një gol spektakolar nga gjuajta e lirë.

Në ndeshjen në mes të Bodø / Glimt dhe Stabæk, këta të parët shënuan supergol nga goditja e dënimit me anë të mbrojtësit Martin Bjørnbak.

Shikojeni më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top