04,06,2023

Zbulohet përforcimi i parë i Contes në Chelsea

Must Read

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 13:  A general view of the stadium prior to the Barclays Premier League match between Chelsea and Newcastle United at Stamford Bridge on February 13, 2016 in London, England.  (Photo by Clive Rose/Getty Images)

Tashmë anglezët kanë emëruar trajner të ri Antonio Conten, i cili ka nënshkruar kotnratë tre vjeçare me Chelsean.

Lajmet e fundit vijnë për mesfushorin e Romës, Miralem Pjanic, i cili flitet se ka fluturuar për në Londër për të biseduar me Chelsean.

Boshnjaku ka qenë edhe më parë i lidhur me një kalimet të Chelsea, por tani tuttomercatoweb shkruan se 25-vjeçari ka fluturuar në Londër.

Pjanic tregoi formë të mirë në ndeshjen derbi të Romës, ky skuadra e tij fitoi 4-1.

Ai ka festuar ditëlindjen me shokët e skuadrës, ndërsa sot është parë në kryeqytetin londinez dhe flitet për bisedime me Chelsean.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img