30,09,2023

Spektakolare: Ky gol e meriton të nominohet për çmimin ‘Puskas’ (Video)

Must Read

Screen-Shot-2016-04-04-at-16.25.20

Gol më të bukur nuk keni parë këtë javë.

Në ndeshjen në mes të Maritimos dhe Nacional, 28-vjeçari Edgar Costa shënoi gol të jashtëzakonshëm me volej, pas një super lëvizje me topin.

Shikojeni golin e mahnitshëm më poshtë. /Gazeta Blic/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbi 41 milion euro është buxheti i Komunës së Ferizajt, i miratuar për vitin e ardhshëm

Këtë të premte është mbajtur mbledhja e rregullt e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, e kryesuar nga kryesuesi Xhavit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img