Lajme

Goditi me thikë ish të fejuarën


Publikuar më:


Policia njofton se efektivët e Komisariatit Nr 4 ka arrestuar shtetasin Altin M., i cili ka goditur me thikë në këmbë, ish të fejuarën e tij shtetasen A. N., e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën, shkruan Top Channel.

Rrethanat në të cilat ka ndodhur fillimisht ngjarja janë ende të paqarta, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

.

Comments
To Top