29,09,2023

De Biasi befason me formacionin ndaj Spanjës

Must Read

Trajneri Gianni De Biasi, pritet të futet në fushë me formacionin 4-2-3-1.

Për dallim nga ndeshja e fundit, Ansi Agolli pritet të fillojë në mesfushë ndërsa Ermir Lenjani, Andi Lila, Taulant Xhaka dhe Ledian Memushaj në mesfushë, përcjellë “Lajmi.net”.

Balotazh në sulm mes Bekim Balajt dhe Sokol Cikalleshit, ku shkodrani pritet të ketë përparësi pas dy golave në dy ndeshjet e para.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img