Sport

Godet PSG, transferon dy mega yje? (Foto)


Publikuar më:


ddeee

Paris Saint-Germain po planifikon të bëjë një goditje të madhe gjatë afatit kalimtar të verës.

Drejtuesit e Paris Saint-Germain po bëhen gati t’i zëvendësojnë Zlatan Ibrahimovicin dhe Edinson Cavanin, të cilët pritet të largohen nga skuadra gjatë verës.

Sipas Telefoot, kampioni i Francës ua ka vërë syrin Marco Reusit të Borussia Dortmundit dhe Antoine Griezmannit të Atletico Madridit.

Fillimisht klubi nga Parisi ka kërkuar Robert Lewandowski dhe Neymarin, por pamundpsia për t’i transferuar ka bërë që klubi të hidhet në aksion pas Reusit dhe Griezmannit.

Comments
To Top