17,07,2024

Enrique: Kam një ekip që dua ta fitojë Ligën e Kampionëve

Must Read

Capture-110-650x358

Luis Enrique ka pranuar se ka një favorit të tij në mesin e gjysmëfinalistëve të tanishëm në Ligën e Kampionëve.

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique ka pranuar se ka një favorit të tij në mesin e gjysmëfinalistëve të tanishëm në Ligën e Kampionëve.

Atletico Madrid, Real Madrid, Manchester City dhe Bayern Munich janë ende në garë.

“Do të ishte keq të mos kishit një favorit në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Enrique në konferencë për shtyp, përcjell “Lajmi.net”.

“Sigurisht se kam një ekip në mesin e favoritëve të mi, si gjithë të tjerët. Por, nuk dua ta them, mund ta imagjinoni”, u shpreh ai.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person për përdorim të armës

Policia e stacionit në Ferizaj me datën 15.07.2024 rreth orës 23:30 ka pranuar një informacion se në rrugën  ‘’Vëllezërit...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img