Lajme

Godet me veturë, pastaj sulmon edhe fizikisht viktimën


Publikuar më:


aksident

Një person është arrestuar në Kamenicë, pasi që i njëjti me veturën e tij ka goditur veturën me të cilën po lëvizte një persona tjetër. I dyshuari pastaj ka dalur dhe e ka sulmuar edhe fizikishtviktimën, duke i shkaktuar lëndime trupore.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsame vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Comments
To Top