21,04,2024

Tentojnë ta rrëmbejnë një vajzë të mitur në Prizren

Must Read

policiaekosoves

Dy persona janë arrestuar në Prizren, nën dyshimin se të njëjtit kanë tentuar ta rrëmbejnë një vajzë të moshës së mitur.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Ali Hadri”, ku gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarve është gjetur dhe konfiskuar një sasi e dyshuar e substancës narkotike e llojit Marihuanë me peshë 7.85 gram.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img