29,05,2024

Aksidentohen me kali, humb jetën një person

Must Read
Foto-ilustrim

Kafsha ka qenë në mes të rrugës dhe për shkak të errësirës drejtuesi i mjetit nuk e ka parë.

Aksidenti ka qenë fatal për vëllain e madh, i cili ka humbur jetën. Raportohet se ngjarja ka ndodhur pranë Urës së Selenicës.

The post Aksidentohen me kali, humb jetën një person appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img