Uncategorized

Gjizë e rrush në të zezën, hetohet 57-vjeçari


Publikuar më:


Policia shqiptare

Sherif Shehi nga Kamza u kap në fshatin Skuraj duke drejtuar kamionçinën tip “Benz” me targa TR 8276 S, me të cilën po transportonte 85 kilogramë gjizë dhe 25 kilogramë rrush të thatë pa dokumentacion përkatës që shoqëron mallin.

Materialet iu referuan Prokurorisë së Lezhës.

The post Gjizë e rrush në të zezën, hetohet 57-vjeçari appeared first on Lajminet.

Comments
To Top