Lajme

Gjendet një person i vdekur në veri të Mitrovicës


Publikuar më:


foto-ilustri

Një trup i pajetë është gjetur sot rreth mesditës në rrugën e ‘Kolashinit’ në veri të Mitrovicës.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se personi i vdekur është rreth moshës 40 vjeçare dhe është i njohur me nofkën ‘Briki’, ndërsa nuk dihen rrethanat e vdekjes së tij.

KosovaPress-i ka provuar të kontaktojë me përgjegjësit e policisë në veri për të kuptuar më shumë rreth kësaj ngjarje, por një gjë e tillë ka qenë e pamundur.

Comments
To Top