Uncategorized

Gjendet në Egjipt anjia e peshkimit, por jo marinarët shqiptarë


Publikuar më:


Mësohet se ajo u gjet në brigjet e Aleksandrisë në Egjipt, por brenda saj nuk ishin marinarët shqiptarë Luan Mema dhe Dhimitër Malaj.

Edhe rrëmbyesi i saj Adel Muhamet Salam nuk ka qenë në anije.

Sipas njoftimeve që japin pronarët e anijes brenda bordit të saj janë gjetur 3 egjiptianë, shkruan lapsi.al.

Ata thonë se informacionin e kanë marrë në mënyrë private ndërsa nuk dinë asgjë për fatin e marinarëve shqiptarë./ lajmi.net

The post Gjendet në Egjipt anjia e peshkimit, por jo marinarët shqiptarë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top