Uncategorized

Gjendet i vdekur në pusetë, një 51-vjeçar në Kumanovë


Publikuar më:


Policia maqedonase

Prokurori publik dhe ekipi i ekspertëve nga MPB-Kumanovë kanë bërë ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Gjatë kontrollit të kryer në trupin e viktimës nuk janë gjetur gjurmë të dhunës. Kufoma do të dorëzohet për autopsi në Institutin për mjekësi gjyqësore.

.

Comments
To Top