Lajme

Gjenden të vdekur dy vajza dhe një djalë


Publikuar më:


vendi-mashkull-576x330-1900x700_c

Janë gjetur trupat e pajetë të tre personave në fshatin Vollkovë të Shkupit.

Bëhet fjalë për 2 vajza dhe një djalë me plagë nga armë zjarri në trup.

Ekipe të MPB-së kanë shkuar në vendngjarje dhe priten informata më të hollësishme

Comments
To Top